לקוחות מספרים:


חסן מדהים, הוא הציל אותי מהתקף ורטיגו. חבל שלא התקשרתי אליכם קודם הוא הגיע ובדק אותי באופן מאוד מקצועי, אבחן שהורטיגו שלי בא מהחלק האחרוי, עשה לי טיפול, היה פה לפחות שעה הדריך אותי לתרגילים, צילם לי אותם בטלפון ויום למחרת שלח הודעה לדרוש בשלומי אני חושבת שהיחס והאופי של המטפל כל כך חשוב ומשמעותי והוא גם מקסים וגם מקצועי.

שלי

הטיפול הראשוני עם חסן היה סבבה ועברה לה בזכותו הסחרחורות. היה טיפול אחלה. וחסן אחלה אחלה אחלה בנאדם. שיחק אותה. בנאדם שאכפת לו ורואים את זה, מאחל לו רק טוב בחיים. מקצועי תקתק עניינים בלי מניירות ושטויות. ככה צריך לעבוד. צריך להיות בנאדם קודם כל וזה מה שהכי חשוב בסופו של דבר. אין לי מילים. ממליץ באהבה.


יאנה

חסן מקסים, מאוד מקצועי, נתן לי תרגילים ועזר לי מאוד בפעם הקודמת. אתמול הייתי בהתקף ורטיגו חמור, התכתבתי איתו כל הלילה והיום הגיע אלי במיוחד. הקל עלי מאוד, נתן לי תרגילים והסביר י בדיוק מה לעשות עם הסחרחורות חוזרות

מעיין

אנחנו מאוהבים בחסן בן אדם נחמד, קשוב וסבלני. יצר כימיה מדהימה עם אימא. אני ואמא נשענות על האופטימיות שלו. הוא ממש הביא אותה להישגים כבר בפגישה הראשונה. הוא עשה לה טיפול רגשי ומקצועי ברמה הכי גבוהה . 


לויזה

חסן הדריך אותי וטיפל בי בצורה מצוינת ומקצועית. הוא בא לעבוד! היה לי פיזיותרפיסט אחר לפניו אבל הוא לא עזר לי בכלל. חסן עזר לי המון אחרי ניתוח החלפת הירך שעברתי ואמליץ עליו למי שצריך.

יואב

חסן מאוד מאוד מקצועי, אני מאוד מרוצה, נותן מעצמו, מאוד מבין ומקשיב, לוקח את הכשל שלך ומטפל מכל הלב. המקצועיות שלו והאינטליגנציה הרגשית שלו מאוד גבוהות . 

שלומי

אבא מאוד מרוצה מחסן! הוא תותח מרגיש שחסן מבין אותו, יודע לגעת בנקודות הנכונות . נעים לו איתו והוא יודע לקרוא את המפה טוב.

רפי

הוא מקסים ,מקסים, מקסים. הוא מקצועי ברמות. היה לי התקף ורטיגו ואחרי טיפול אחד אני מרגישה טוב. יש לכם שירות מדהים.

קרן

לאחר החפת ירך : 

אני מרגיש הרבה יותר טוב, מאוד מרוצה מחסן, הוא בחור מאוד מקצועי, קשוב , משקיען, פשוט מטפל טוב מאוד. 

יבגני

אני מרגיש עם חסן מאוד נכון. הוא אדיב מאוד ומקצועי. אנחנו עובדים קשה. וזה מעייף אותי .

ישעיהו

הגעת אל ביתי, בפעם הראשונה ב 10.6.21, יום לאחר שחרורי מבית החולים, לאחר אשפוז של 9 ימים, עקב ניתוח שבר פתוח בירך ושבר בכתף.

הדבר הראשון שעשית – הורדת אותי מהמיטה, כאשר אני לא חשבתי כלל שאוכל לעמוד על הרגליים.

בדרך מאד מקצועית, אסרטיבית אך נעימה, לימדת אותי תרגילים להפעלת הרגל הפגועה, עודדת אותי וחיזקת את רוחי, הפגנת אמפתיה כאשר כאב לי מאד. יחד עם זאת, לא וויתרת לי, ותמיד אמרת לי – את יכולה !!!

מהרגע הראשון בטחתי בך, וקיבלתי החלטה להישמע להוראותיך. וטוב שכך עשיתי.

הייתי בטיפולך חודשיים וחצי, אכן התוצאות הניבו פרי, ותוך תקופה לא ארוכה יכולתי לוותר על כל האביזרים – כיסא גלגלים, הליכון, ומקל סבא .

אני מודה לך על שהכרתי אותך וטיפלת בי בתקופה כל כך קשה בחיי.

אני ממליצה, ואמשיך להמליץ בחום לכל אחד ואחת, להיעזר בך ובמקצועיות שלך, במצבים הדורשים טיפול פיזיותרפי.


חנה שפסה

שמי אמה אילון עברתי ניתוח של החלפת מפרק ירך, הייתי מטופלת על ידי הפיזיוטרפיסט חסן, אדם אנושי, סבלני עם הרבה מאד ידע מקצועי, אני חייבת לציין שבזכות הידע והרצון שלו והנחישות שלו חזרתי לתפקד, והוא פשוט העמיד אותי על הרגליים.אני אומרת שהוא כמו מלאך שנשלח מלמעלה בכדי לעזור לאנשים כמונו. ממליצה בחום.

אמה אילון

logo בניית אתרים