'פיזיוקליניק' -  כפר יונה


מענה פיזיותרפי בליווי צמוד


'פיזיוקליניק', בניהולו של הפיזיותרפיסט חסן עסבה, מעניקה לכם טיפולי פיזיותרפיה המותאמים למגוון רחב של פגיעות אורטופדיות, מלווה אתכם בכל תהליך השיקום ומאפשרת לכם להגיע בסופו של דבר לתפקוד מקסימלי.

 

במה אנחנו מתמחים ?

'פיזיוקליניק' מעניקה לכם מענה למגוון רחב של פגיעות ומגבלות תנועה, באמצעות שיטות טיפול שונות כגון: דיקור יבש, טיפיינג KT, טכניקות מנואליות (MULIGAN CONCEPT ) ועוד. אנו מסייעים בשיקום לאחר ניתוחים אורטופדיים. בנוסף, אנו מטפלים בסחרחורת ורטיגו , מתאימים מדרסים ועוד.

 

צרו איתנו קשר כדי שנבין מהי הבעיה עבורה אתם צריכים טיפול ואנו ניתן לכם מענה מתאים.

 

3 תכונות שאנחנו מיישמים בכל טיפול: 

מקצועיות וידע – המסייעים באבחון הבעיה והתאמת הפתרון המדויק לה.

סבלנות והקשבה – כדי להגיע לתוצאות, הטיפול חייב להיעשות תוך רגישות מקסימלית.

אופטימיות ונחישות – הביטחון שלנו ביכולת שלכם להצליח וקצב התרגול המותאם לכם, מאפשרים לנו לרתום אתכם לטיפול ולהאמין בו.

 

האני מאמין שלנו

ב'פיזיוקליניק', אנו מאמינים כי רק טיפול אישי וצמוד, מתוך הקשבה מלאה, שנעשה בשיתוף פעולה מלא אתכם, ייתן מענה מקצועי ואפקטיבי לבעיות מהן אתם סובלים.

 

בפגישה איתכם, אנו בודקים את מידת הפגיעה ומגבלות התנועה, כדי להקל על הסימפטומים בהווה ולהנחות אתכם כיצד להימנע מפגיעות בעתיד.


לחץ כאן


צרו איתנו קשר 

לתיאום וקביעת תורים  

אמה אילון : 


עברתי ניתוח של החלפת מפרק ירך, הייתי מטופלת על ידי הפיזיותרפיסט חסן, אדם אנושי, סבלני עם הרבה מאד ידע מקצועי, אני חייבת לציין שבזכות הידע והרצון שלו והנחישות שלו חזרתי לתפקד, והוא פשוט העמיד אותי על הרגליים. אני אומרת שהוא כמו מלאך שנשלח מלמעלה בכדי לעזור לאנשים כמונו. ממליצה בחום.

שלי :

חסן מדהים, הוא הציל אותי מהתקף ורטיגו. חבל שלא התקשרתי אליכם קודם הוא הגיע ובדק אותי באופן מאוד מקצועי, אבחן שהורטיגו שלי בא מהחלק האחרוי, עשה לי טיפול, היה פה לפחות שעה הדריך אותי לתרגילים, צילם לי אותם בטלפון ויום למחרת שלח הודעה לדרוש בשלומי אני חושבת שהיחס והאופי של המטפל כל כך חשוב ומשמעותי והוא גם מקסים וגם מקצועי

שלומי :

חסן מאוד מאוד מקצועי, אני מאוד מרוצה, נותן מעצמו, מאוד מבין ומקשיב, לוקח את הכשל שלך ומטפל מכל הלב. המקצועיות שלו והאינטליגנציה הרגשית שלו מאוד גבוהות.

logo בניית אתרים