שיקום אורטופדי


שיקום אורטופדי מסייע להשיב למערכות העצמות והשרירים בגוף את יכולת התנועה והפעילות שנפגעה כתוצאה ממחלות, פגיעות וליקויים שונים. 

מטרת טיפולי הפיזיותרפיה בתהליך השיקום האורטופדי להחזיר את הגוף למצבו לפני הפגיעה או להקל על מגבלות התנועה שנוצרו. תקופת השיקום עלולה להיות ארוכה ולכן נדרש תרגול פיזיותרפי זהיר ומחושב, המותאם לכל פגיעה או לקות. פיזיותרפיה משקמת

פגיעות אורתופדיות עלולות להיווצר כתוצאה מניתוחים, מחלות, זיהומים, תאונות, התנוונות ועוד. הפיזיותרפיה היא חלק מהותי מהשיקום האורטופדי ומטרתה לשפר את תפקוד האיברים והמערכות בגופכם, על ידי התמקדות בחוזק, יציבה, שליטה, גמישות, טווחי תנועה ועוד.

 


בהתאם לבעיות מהן אתם סובלים, אנו מתאימים לכם תוכנית טיפולים מלאה. לרוב, היא כוללת תרגילים המתבצעים במפגשים עצמם אך גם תרגילים שאתם מתבקשים לבצע בין המפגשים. בנוסף, אנו נמליץ לכם, במידה ונדרש, על עזרים אורטופדיים שיכולים לשפר את מצבכם (כמו הליכון, קביים, סד ועוד), וננחה אתכם כיצד להשתמש בהם בצורה יעילה.


בהווה ובעתיד

טיפולי הפיזיותרפיה הניתנים במסגרת השיקום האורטופדי מנסה לצמצם את הפער בין מצב גופכם כיום למצב גופכם טרם הפגיעה או ההידרדרות התנועתית.

 


  • ההתמודדות בהווה – פגיעות אורטופדיות מלוות בתסמינים שונים כמו כאבים או רגישות יתר. אנו קשובים מאוד למצבכם הנוכחי ובוחרים בתרגילים המתאימים לכך. ביצוע נכון שלהם יקטין את דרגת החומרה ויאפשר לכם להתמיד ולהעלות את דרגת ותדירות התרגול.
  • מניעת בעיות בעתיד – אם חוויתם פגיעה אורתופדית אתם עלולים להיות  חשופים יותר לפגיעות נוספות בעתיד. אנו בודקים לעומק את הרגלי התנועה והפעולות שאתם מבצעים,  את היציבה שלכם ועוד. בהתאם לכך נתאים לכם תרגילים וננחה אתכם בביצוע פעולות נכון שיקטינו את הסיכויים לבעיות אורתופדיות בעתיד.      מענה לכל בעיה

    כאן תוכלו לקבל מענה למגוון רחב של פגיעות ובהן מגבלות תנועה עקב דלקת פרקים, כאבי גב וצוואר, נקעים, שברי מרפקים ואגן, אוסטיאופורוזיס, פציעות ספורט, דלקת גידים, פגיעה גופנית טראומטית ועוד. כמו כן אנו מסייעים בשיקום אורתופדי לאחר ניתוחים אורטופדיים כגון ניתוחי גב תחתון, החלפת מפרק, פריצת דיסק, ניתוח עמוד שדרה צווארי ועוד. 


     

    אנו בונים לכם תכנית טיפול בהתאם לליקוי ולמגבלות התפקוד, ועוקבים באופן אישי וצמוד אחר השיפור במצב. בכל רגע תדעו מה מצבכם ומה נדרש מכם על מנת להגיע לתוצאות המיוחלות.לא נמצאו תמונות
logo בניית אתרים